Tematické tours

Pre lyžiarskych nadšencov

Legendárna Sella Ronda, jedinečný lyžiarsky okruh , ktorý sa vinie okolo Sella masívu, prechádza 4 oblasťami: Pordoi, Sella, Gardena a Campolongo. Trasu, ktorú môžete bezpečne zvládnuť v jeden deň. Okolo Sella (Sella Ronda), môžete lyžovať v smere hodinových ručičiek po oranžovej šípky alebo proti smeru hodinových ručičiek po zelených šípkach. Okruh je prístupný priamo zo strediska Arabba a Malga Ciapela (Marmolada).

Ski tour Veľkej vojny 1914-1918 je vedený po najkrajších vrcholkoch Dolomitov … Marmolada, Pelmo, Civetta, Cinque Torri, Tofana Lagazuoi, Cime di Fanes, Conturines Sassongher, Sella. Miesta, ktoré v dávnych dobách, boli dejiskom krvavých stretov medzi Kaiserjäger a Nemcami na jednej strane a na druhej Alpini. Všade a všetko vám ukážu sprievodcovia – vojnové relikvie, skalné zákopy, tunely, bunkre a všetko to, čo talianski a rakúski vojaci postavili ,aby sa stretli s nepriateľom v danom období. Veľká vojna Tour, môžete absolvovať v smere hodinových ručičiek po fialovej šípke alebo proti smeru hodinových ručičiek po červenej šípke.

Pre milovníkov “snežníc” – ciaspe

Údolie La Valle di Franzedas príjemná prechádzka lesom, ale aj s prítomnosťou rozsiahlych otvorených priestorov a drevených chát ponorených do snehu. Klasická krajina, ktorá je častým návrhom pohľadníc.

Od Mont da Laste panoramatický itinerár Dolomitov. Pohľad na Civetta,Pelmo, lokalitu Laste, ale aj pohľad na údolie “Fodom.”

Val Ombretta klasický návrh pre letnú i zimnú verziu. Naozaj fascinujúce očarenie, na pešo od mýtickej južnej časti Marmolada. Pozornosť si zaslúži i vrchol ” hríb Ombretta.”

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com